Blog

Posted by | No Tags | Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Blog

Vítám Vás na mém blogu. Přestože jsem bývalá novinářka, nejsem žádný grafoman. Nedá mně to, abych se s Vámi touto cestou nepodělila o pár neformálních postřehů o mé cestě ke spokojenosti. Na úvod bych se chtěla představit trochu jinak, než mám uvedeno v oficiálním záhlaví webu.

Ve své minulé profesi jsem si nejraději s lidmi povídala. Občas nejzajímavější slova padla až v okamžiku, kdy kolega vypnul kameru a dotyčný nebyl ve stresu z toho, že ho právě natáčíme. Najednou přede mnou stál člověk ochotný podělit se o velmi zajímavé detaily svého výjimečného a mimořádného životního příběhu. Už tehdy se u mě začaly projevovat sklony ke koučinku…

Dnes se dovedu vžít do svých klientů. Ještě před pár lety jsem na tom byla možná hodně podobně. Řešila jsem svou kariéru, sebeuvědomění a hodnotu manželky, matky, dcery i kamarádky. V jistém ohledu jsem měla pocit, že se nikam neposunuji, nic mě nenaplňuje a motám se stále v kruhu někdy banálních problémů.

Rozhodla jsem se ukončit vše, co mě táhlo dolů a vstoupila na zdánlivě tenký led nejistoty. Dnes už vím, že to byla správná volba. Díky tomu jsem objevila koučink, který mne okamžitě zaujal. Po dokončení vysoké školy jsem prošla kurzem akreditovaným ministerstvem školství a stala jsem se certifikovaným profesním a osobním koučem.

Nyní konečně žiji spokojený a naplněný život. Mám skvělou práci, kterou vnímám jako své poslání, mám krásný vztah se svými blízkými a ve svém nitru klid, že jsem našla to, co jsem hledala.

Vedle práce mě velkou radostí naplňují mé děti a manžel. Především ale vnímám svou ženskou energii a mám vědomí sebe sama…. Sebeuvědomění a práce na osobním rozvoji mi přinesly poznání, že pokud člověk skutečně něco chce, jde si za svým snem a cílem, dokáže, obrazně řečeno, lámat skály a hory přenášet.


Žádný komentář

Comments are closed.