můj příběh

Svoji cestu jsem našla právě v koučinku. Přivedly mě k němu zkušenosti z různých životních etap, které propojoval zájem o člověka a mezilidské vztahy.

  1. 28 let pracuji s lidmi

  2. 10 let jako redaktorka regionální televize

  3. 10 let se plně věnuji koučování, lektorování a odborným konzultacím

  4. 7 let se věnuji systemické psychoterapii

  5. 300 klientů se mnou prošlo koučovací metodou

  6. 800 odkoučovaných hodin

  7. 1500 hodin lektorských přednášek pro školství, sociální služby, státní sféru i firemní klientelu

Desítky seminářů na téma osobní rozvoj, kariérové poradenství, managment, leadership, týmová spolupráce. Taembuildingy ve firemním nebo stylovém prostředí Vinařského domu v Blatnici pod sv. Antonínkem


Odborné rozhovory
Přednášky a koučování na univerzitách
Neustále se vzdělávám
Absolvovala jsem pětiletý systemický psychoterapeutický výcvik „Umění terapie“.

Moje poznání:

Při práci s lidmi mě vždy zajímají motivy jejich činů, čeho dosáhli a jaký je jejich přesah.
Už na počátku své pracovní kariéry jsem v sobě objevila schopnost ukázat světlo na konci tunelu. Dokážu vidět a odhalovat kvality, které v lidech přirozeně jsou.
Předpokladem úspěšné spolupráce je hluboká víra ve výsledek našeho společného snažení. O tom, že každý v sobě máme skryté zdroje už několik let nepochybuji.
I zdánlivě neuchopitelné věci je možné pojmenovat. A právě správným pojmenováním věcí začíná cesta vpřed. Nalézáme možnosti, jak věci měnit a pracovat na nich. V tu chvíli se posouváte k naplněnému životu.
V průběhu našich sezení si uvědomíte, že svůj život si určujete sami a přijdete na to jak. Co děláte dobře a na čem je třeba zapracovat.
Někdy je třeba se jen ujistit, že trpělivost a výdrž přináší růže. I to, co se nedaří, má smysl. Je potřeba věřit, že to, co si přeji, bude fungovat.

 

NAD VCHODEM APOLLÓNOVA CHRÁMU V DELFÁCH BYL NÁPIS: „POZNEJ SÁM SEBE“, A TO JE TAKÉ MŮJ CÍL, PRACUJI SE SVÝMI KLIENTY TAK, ABYCH PODPOROVALA JEJICH SEBEÚCTU A VÍRU V SEBE SAMA.